05 Nisan 2013

İş Bankası Kart Ücretinin İadesi!

İş Bankasının işte üniversiteli kartını kullanmaktayım banka kart ücreti olarak 20 tl ücret almıştır bu ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Beste 39 Okunma

Cevaplar

  • Beste 08 Nisan 2013

    iş bankası bana kart aidatının geri ödeyemiyceğini söylüyor. Diğer bankalar bu ücreti iptal ediyorlar ama benim bankam edemiyceğini söylüyor. Sizden bana yardımcı olmanızı istiyorum. İŞ BANKASINDAN kart aidatımın geri ödemesini talep ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön