İş Bankası Kart Ücreti Yanıltması!

Harun D. |

Yıllık kart ücreti olmadığı ısrarla belirtildiği hatta halihazırda İş Bankası internet sitesinde bile öğrenci belgesinin şubeye bildirilmesi ile kart ücreti bulunmadığı söylenen ve 3-4 senedir kart ücreti ödemeden kullandığım işte üniversiteli kartımdan kart ücreti kesilmiştir. Bu haksız kesintiye İş Bankası müşteri temsilcisine yaptığım itirazı da olumsuz olarak sonuçlandırıp geri dönüş yaptınız! Bu yaptığınızın bir açıklamasını ve paramın iadesini bekliyorum. Kart ücreti 3-4 yıldır yoktu bu sene ne değişti? çünkü Ben hala öğrenciyim!

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Nisan
  09:13

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi