12 Ekim 2013

İş Bankası Kart Ücreti İadesi İçin 10 Aydır Bekletiyor!

Eskişehir'de öğrenciyim ve 3 ay oluyor 50 TL kart ücreti kesiliyor hem de haberim olmadan. 50 defa öğrenci kartımla beraber dilekçe doldurmama ve paranız en kısa sürede hesabınıza yatacaktır denmesine rağmen hale yatan para yok ama çekilen para çok. Yukarıda bahsettiğim 50 TL'den sonra bir 50 TL daha kesildi. Neymiş hesap işletim ücretiymiş.

Hem İş Bnakası Eskişehir Eskibağlar şubesinden fax yoluyla hemde İzmir Bergama şubesinden elden teslimatla öğrenci belgemi ve dilekçemi teslim ettim Yaklaşık teslim ettiğim 10. belge yasal haklara başvuracağım artık yeter.Almaya gelince habersiz çekersiniz ama vermeye gelince 8 ay bekletirsiniz. Sizin için 50 TL küçük bir rakam olabilir ama benim için büyük bir rakam.

Osman 405 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön