İş Bankası Kart Ücreti Alıyor.

Erdil D. |

Kredi kartımdan 40 tl aidat ücreti alındı. İş Bankası'yla telefonla görüştüm, müdürlük tarafından yasal şartlara göre alınması gerektiğini söylüyorlar. Daha önceden sade müşteri olduğum için sebepler üretiyorlardı. Şuanda normal bankamatik kartım var. Kredi kartım var. Üstelik bireysel emeklilik Anadolu hayat kampanyalarına da dahil oldum. Sadelikten çıktım onlara göre otomatik ödeme falan vermem gerekiyor herhalde ayrımcılık. Kişiye göre telefonda ücretleri iade ediyorlar. Yardımcı olabilir misiniz iadesini sağlamakta?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  10:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi