27 Mart 2013

İş Bankası Kart Ücreti!

Ben üniversite öğrenciyim ve iş bankası hesap kartım var.bana yapılan havale yada eft işlemlerden yani bu gönderilen paralardan kart ücreti kesiliyor. Ancak öğrenci olmama rağmen benden bu kesimin yapılmaması gerekiyor. Ne zaman kesilse öğrenci belgemi gönderip o paranın iadesini istemek durumunda kalıyorum. Her para çekmeye gidişimde zor durumda kalıyorum.

Gönderdiğim öğrenci belgesinde hangi fakültede kaç yıl okuduğum yazıyor.acaba neden her seferinde beni uğraştırıyorsunuz ve zor durumda bırakıyorsunuz. lütfen bununla ilgili şikayetimin dikkate alınmasını talep ediyorum.

Arsel 15 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön