İş Bankası Kart Şifresi!

Ender C. |

65 yaşında olan babama ait maaş kartının kaybolması nedeniyle yenisi gelen kartın şifresini almak için müşteri hizmetleriyle irtibata geçtik fakat müşteri hizmetlerindeki bayan arkadaşlar kendisinin olmayan cep telefonu numarasının sistemde kayıtlı olmadığı için en yakın şubeye giderek bilgilerinin güncellenmesi gerektiğini söylediler. Olmayan cep telefonu numarasını nasıl sisteme tanımlayacaklar anlamadım. 65 yaşındaki babama bu yaştan sonra telefon ve hat mı alacağız bu nasıl bir hizmet anlayışıdır anlamadım.

Etiketler :

Kredi Kart Şifre İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  17:54

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi