İş Bankası Kart Puanlarım Yüklenmedi.

Seda Nur E. |

7 Aralık'ta mailime "Size özel kampanya 1-31 Aralık günleri arasında yapacağınız toplamda 250 TL alışverişe 20 TL MaxiPuan! " şeklinde bir mail geldi ve SMS ile başvurdum. Ama ayın 19'u olmasına rağmen puanlarım hala yüklenmedi. Bunun ile ilgili 13 Ocak'ta müşteri hizmetleri ile de görüştüm ve ayın 15'inden sonra yükleneceğini belirtti. Bu sorun ile ilgili çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ocak
  16:28

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi