02 Nisan 2013

İş Bankası Kart Lİmiti!

Bir kaç hafta önce telefonuma İş bankası'ndan kredi kartı limitiniz 2000 liraya yükseltilmiştir diye bir msj geldi. İlginç olan ise benim limitimin arttırılması ile ilgili herhangi bir talebimin olmamasıydı. Bu arada ben öğrenciyim ve bu kadar limiti bir öğrenciye vermeleri de düşündürücü yani.

500 liralık limitim nasıl oluyor da benim onayım dahi olmadan bir msjla 2000 liraya yükseltiliyor? Bankaya gittiğimde gişe işlemlerindeki memura sorduğumda öğrenciye bu kadar limit açılmaz ki diyerek o bile şaşkınlığını gizleyemedi. Artık limit işlemlerini müşterinin onayını almadan banka kafasına göre mi yapıyor?

Canan 71 Okunma

Cevaplar

  • Canan06 Nisan 2013

    Bankadan bana herhangi bir e-posta falan gelmedi.Bir geri bildirim yapılmadı.zaten burda da bütün şikayetlere kopyala yapıştır yapılıyor heralde.

  • İş Bankası Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön