04 Kasım 2013

İş Bankası Kart Başvuruma Cevap Vermiyor!

23.10.2013 tarihinde yaptığım İş Bankası İş'te Üniversiteli kart başvurum hala sonuca varamadı. Ayrı olarak kurban bayramından öncede(14.10.2013) memleketimde direk şubeden başvuru yapmıştım . Onunla ilgili de herhangi bir sonuç mesaj veya bir çağrı gelmedi. Maalesef yani gerçekten ayıp hadi diyelim internetten yaptığım başvurunun üzerinden 1 hafta geçti.

Biraz daha beklemem gerekiyor ama aynı ayın 14'ünde yaptığım başvuru hakkında da hala herhangi bir bilgi gelmedi.İşin acı tarafı ** üniversite önünde form doldurarak başvuru yapmıştım 2 gün sonra onaylandığına dair mesaj geldi. 1 hafta sonrada kartım geldi rica ediyorum artık başvurumu onaylayıp gönderir misiniz şu kartı. Başvuru yapmaktan sıkıldım.

Yunus 137 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi04 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön