İş Bankası Kart Başvuruma Cevap Vermiyor!

Yunus Emre S. |

23.10.2013 tarihinde yaptığım İş Bankası İş'te Üniversiteli kart başvurum hala sonuca varamadı. Ayrı olarak kurban bayramından öncede(14.10.2013) memleketimde direk şubeden başvuru yapmıştım . Onunla ilgili de herhangi bir sonuç mesaj veya bir çağrı gelmedi. Maalesef yani gerçekten ayıp hadi diyelim internetten yaptığım başvurunun üzerinden 1 hafta geçti.

Biraz daha beklemem gerekiyor ama aynı ayın 14'ünde yaptığım başvuru hakkında da hala herhangi bir bilgi gelmedi.İşin acı tarafı ** üniversite önünde form doldurarak başvuru yapmıştım 2 gün sonra onaylandığına dair mesaj geldi. 1 hafta sonrada kartım geldi rica ediyorum artık başvurumu onaylayıp gönderir misiniz şu kartı. Başvuru yapmaktan sıkıldım.

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  17:03

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi