İş Bankası Kart Başvuruma Cevap Vermedi.

Akın Y. |

Ben 22.02.2014 tarihinde internet üzerinden İş Bankası İş'te üniversiteli temaşsız kredi kartına başvuru yaptım, fakat günler geçmesine rağmen hâlâ başvurunuzun değerlendirmesi devam etmektedir diyor . Hayır yani zorla istemiyoruz sizden kartı. Vermeyecekseniz biran önce söyleyin de başka bankadan alalım. Umarım banka en kısa sürede iletişime geçer benimle. 0534713***.

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Mart
  16:38

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi