Hami Ç. Teşekkür Mesajı

büyük banka dediğin böyle olur hiç uğraştırmadılar hemen email ile ulaşıp bir iki gün içinde sorunu çözdüler kartım onaylanmış ve yakında göndereceğiz dediler. teşekkürler işbank

İş Bankası Kart Başvurum İptal Edilmiş.

Hami Ç. |

2 hafta önce aidatsız maksimum kart başvurusunda bulunmuştum. Bana herhangi bir sıkıntı olmaz 3 güne sonuç hakkında bilgi alırsınız dendi. Hafta içi arandım maaş bordrosu istediler ben de bordromun olmadığını hesap özetimi bankaya verdiğimi belirttim. Zaten başvururken bordroda diretmediler hesap özetimi alıp sisteme tarattılar.

Geçtiğimiz pazartesi şubeye tekrar gittim böyle böyle diye bana biraz daha beklememi söylediler tamam dedim bugün tekrar gittim başvurumun iptal edildiği söylendi. Sebebini sorduğumda ise cevap alamadım daha doğrusu bulamadılar. Şimdi genel müdürlük tarafından aranıp kart başvurumun neden iptal edildiğini öğrenmek istiyorum. Çünkü bana onaylanır denmişti.

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hami Ç.
  01 Aralık
  15:38

  büyük banka dediğin böyle olur hiç uğraştırmadılar hemen email ile ulaşıp bir iki gün içinde sorunu çözdüler kartım onaylanmış ve yakında göndereceğiz dediler. teşekkürler işbank

 • 27 Kasım
  13:32

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi