03 Eylül 2013

İş Bankası Kart Başvurum Hakkında Bilgi Alamıyorum!

Geçen hafta kredi kartı için İş Bankası 'na başvuru yaptım yeni işe başladığım için. Fakat telefondan aramak istediğimde benden kart numarası soruyor . Ne bir bilgi alabiliyorum ,ne de onay verildi verilmedi ,geldi gelmediğine dair herhangi bir bilgi veriyorlar .

Almak istediğim ürünler var acil olarak alamıyorum. Tuhaf bir sesli yanıt sistemi yüzünden hiç bir işlem yapamıyorum . Açıkcası bu konu ile ilgili hafta içi 12-1 veya 3-3:10 saatleri arasında veya 17:45 'den sonra dönüş yapılırsa sevinirim . Bu saatler dışında iş yerimizde telefon yasak olduğu için bakamıyorum.

Mehmet 51 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 06 Eylül 2013

  maaş kartım olmasa dönüp arkama bile bakmam müşterisini kaale almayan başka bir banka yoktur galiba.

 • Mehmet 06 Eylül 2013

  arıyorum sarıgazi şubenizi sorunumu anlatıyorum 5 ayrı yere aktarıyorsunuz bugün tam 5-6 kere aradım herkez birine aktarıyor bilgi vermek ve gerekli işlemi yapmak bu kadar mı zor anlamadım ki yakıştıramadım sizin gibi bir kurumsal bankaya ayıp gerçekten

 • Mehmet 06 Eylül 2013

  Sorunuma çözüm bulmadıkları sürece iyi düşünmem söz konusu olamaz 10 günü geçti akıbeti hakkında arayıp bilgi veremediler.

 • Mehmet 06 Eylül 2013

  Sizden dönüş beklemekteyim halen.

 • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön