06 Temmuz 2013

İş Bankası Kart Aidatının Kesilmeyeceği Söylendi!

Şubat ayında kartımı çıkarttırırken ısrarla öğrenci olduğumu ve aidatın (20-30 TL arasında olacağını tahmin ediyordum) kesilip kesilmeyeceğini sordum. Şube görevlisi kesilmeyeceğini, fakat kesilirse öğrenci belgenizle gelip aidatı iade ettirebileceğimi söyledi. Daha sonra kredi kartı ekstrelerimi okulumun saatleri nedeniyle bankamatikten yatırdım. Daha sonra incelediğimde aidatın kesildiğini gördüm.

Müşteri hizmetlerini aradığımda durumu belirttim ve işlem başlatıldığını ve mail yoluyla bilgilendirileceğim söylendi. Fakat gelen mailde bu aidatı kabul etmem, hizmet kalitesi için kesildiği yazıyordu. Kredi kartı aidatımın iadesini talep ediyorum.

Esin 388 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön