11 Nisan 2013

İş Bankası Kart Aidatının İptalini Talep Ediyorum!

Çeşitli tüketici mahkemeleri ve Yargıtay kararıyla da 'kredi kartı aidat ücretlerinin haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir' kredi kartı aidatı almak haksızlıktır. Yani hak yemektir. Şöyle alışveriş yaparsanız şu kadar böyle alışveriş yaparsanız bu kadar tl kartınıza yüklenecektir dediğinize göre bu alışverişlerden mutlak ve mutlak karınız kazancınız var bunun üzerine hala kart aidatı almak niye?

Ee kartımızı kullanıyorsunuz diyorsunuz ya ee yaptığımız alışverişlerin parasını siz mi ödüyorsunuz? Zaten sizin karınız olmasa neden kartınızla alışveriş yaptırasınız ki! kartımdan kesilen kart aidatı adı altındaki 40 tlnin iadesini istiyorum!

Zübeyde 46 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön