İş Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Ali K. |

İş Bankasına ait kredi kartımı kullanmaya başlayalı daha 1 yıl olmadan 40 TL lik kredi kartı aidatını görünce şok geçirdim. Hemen müşteri hizmetlerini aradım. Kart aidatının geri iadesini istedim. İncelemeye alacaklarını ve 1 hafta içerisinde telefonla bana geri dönüşün yapılacağını söylemelerine rağmen hiçbir şekilde cep telefonumdan geri dönüş yapılmadı.

Tesadüfen maillerimde yıllık kart aidatımın türlü sebeplerden dolayı iptal edilemeyeceği yazıyordu. Kartlarını kullandığım diğer bankalar telefonla aradığımda hemen kart aidatını iptal ettiler. İş Bankasını da bu tutumundan dolayı kınıyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  17:44

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi