İş Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Melih A. |

Hamili olduğum 45****27 no'lu kredi kartından 2013 Nisan ayına ait Hesap Bildirim cetveli'nde 40.00TL üyelik aydatı kesilmiş olduğunu görüyorum ve benim kartım İş'te üniversiteli kartı yani öğrenci kartı. Ayrıca 4822 sayılı yasa ile 4077 sayılı Tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6.maddesinde düzenlenen "Sözleşmedeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Yukarıda saydığım nedenlerle Bu kesintinin iadesini talep ediyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Nisan
  11:44

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi