İş Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Nedim Y. |

4543 6002 ****7761 hesap numaralı İş Bankası müşterisiyim. Hesabımdan yıllık üyelik aidatı adı altında 45 TL kesim yapılmıştır. Bankanızın 10 yıllık müşterisiyim.Bu güne kadar ay ay kredi kartı borcumu zamanında ve düzenli olarak ödemiş bulunmaktayım. Bu paranın haksız yere kesildiğini düşünüyorum. Yasal haklarımın göz önünde bulundurulmasını ve paramın tarafıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Şubat
  15:30

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi