İş Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Murat Ş. |

Bütün işlemlerimi bankanızla yapıyorum .Bankanız benden kart aidatı alıyor .Bu yıl yine aldı Kuşadası şubesine gittim dilekçe verdim iade edildi fakat geçen yılki aldığınız aidatı da geri alabilirmiyim diye sorduğumda geçmiş yıllara yönelik geri ödeme yok yanıtını aldım.

Yasal olmadığı halde kesilen bu kart aidatlarını neden geri ödemiyorsunuz biz müşterilerinizi bankanızdan uzaklaştırmak mı istiyorsunuz geçmişte alınan kredi kartı aidatlarının geri ödenmesini istiyorum .Umarım dikkate alırsınız

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ş.
  20 Haziran
  01:20

  Personel ilgisiz.Sorun çözüm odaklı değil.

 • 09 Mart
  16:20

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi