01 Mayıs 2013

İş Bankası Kart Aidatının İadesi!

İş bankasının 45***09 kart numaralı İşte Üniversiteli Maximum kredi kartı müşterisiyim. Daha önceki yıllarda aidat ücreti alınmıyordu ancak son gelen hesap özetinde "Üyelik Aidatı BN : 0133 - 14**7001" adı altında 40 TL ücret kesilmiştir.

Kartımın son kullanma tarihi 03/15'dir. Daha önceden kesilmeyen ancak şimdi kesilen 40 TL ücretin geri alınmasını istiyorum. Aidat ödenmesi gerekiyor ise kartın borcunu ödeyim bankanız ile ilişkiyi tamamen kesmek istiyorum.

Oylum 36 Okunma

Cevaplar

  • Oylum08 Mayıs 2013

    Müşteri hizmetleri temsilcisi telefon ile arayıp ulaştığında. Kesilen aidatın geri iade edilmesi için teklifte bulundular ; " 3 ay içerisinde toplamda 750 TL'lik alışveriş yaparsam eğer kesilen aidat geri iade olacakmış". Çok saçma değil mi ancak bu kartımın limiti zaten 500 lira. İade edilebiliyor ücret ancak etmemek için saçma sapan şartlar öne seriyorsunuz. Bankanızda bulunan kredi kartı ve vadesiz mevduat hesabımı en kısa zamanda kapatıyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön