İş Bankası Kart Aidatını İade Etmiyor!

Cihan K. |

Kredi kartıma yansıtılmış olan 40tl lik kart aidatının iadesini istiyorum. kredi kartı işsizlik sigortası yaptırmak için arayan müşteri temsilciniz sizi sigortalıyalım hem bankamızla çalışmış olursanız ileride bir işleminiz olursa yardımcı oluruz diyorsunuz işiniz bittimi müşterinizi tanımıyorsunuz.
bütün basın organları hatta TC. Yargı sı kart aidatının alınmasını haksız buluyor siz almakta
müşterinizi mağdur etmekte inat ediyorsunuz. kartıma yansıtılan kart aidatının geri ödenmesini istiyorum ben bu parayı ödemek istemiyorum...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  09:43

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi