İş Bankası Kart Aidatım İçin Gelen Olumsuz Cevap!

Erdal A. |

Sizin sayfa dolusu gönderdiğiniz maile karşılık sayfa dolusu yazmayacağım kısa ve öz konuşacağım. İş Bankası kredi kartımı kullanmaya devam etmemi istiyor iseniz kart aidatını geri ödeyiniz. Kartın toplam borcunu ödeyerek. İptal işlemini başlatacağım. Kart kullanımın kazançlı olan kişiler bizler değil sizlersiniz. Doğal olarak da kart aidatı gibi haksız kazancı kabul etmiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdal A.
  05 Ekim
  09:37

  Kopyala yapıştır cevabı çok güzel. Yazık gerçekten yazık.

 • 04 Ekim
  16:43

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi