İş Bankası Kart Aidatı ve Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

Ayşe Y. |

İş Bankasını yıllardır aktif olarak kullanıyorum fakat yeni yasa yargıtay tarafından onaylanmış olmasına rağmen halen benden hesap işletim ücreti alınmakta buna istinaden 2007 yılından itibaren kullanmış olduğum İş Bankası hesabımdan bu güne dek kesilen hesap işletim ücretlerinin ayrıca yine bu bankaya ait olan şuan kullanmadığım kredi kartımdan alınan aidatların derhal tarafıma iadesini talep ediyorum.Aksi taktirde tüketici hakları mahkemesine başvuracağımı buradan sayın banka yetkililerine bildiriyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  18:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi