30 Ekim 2013

İş Bankası Kart Aidatı Kesiyor!

İşte Üniversiteli kredi kartıma üyelik aidatı (20 TL) kesildi. Kartı alırken aidat alınmayacağı söylenmişti. Miktarın iade edilmesini talep ediyorum.

Merve 47 Okunma

Cevaplar

  • Merve02 Kasım 2013

    herhangi bir personel ile görüştürülmek yerine standart bir cevap maili aldım. sorunum çözülmedi.

  • Merve30 Ekim 2013

    Şikayetimde belirttiğim isteğime yanıt alamadım. Ben kart kullanım ücretini koyma sebebinizi öğrenmek istemiyorum. Almayacağını söylediğiniz bir ücreti neden aldığınız merak ediyorum. İstediğiniz kadar geçiştirin gerekirse hakem heyeti yoluyla paramı geri alacağım. Bu tutumunuz müşteri memnuniyetine gösterdiğiniz önemi çok güzel gözler önüne seriyor.

  • İş Bankası Temsilcisi30 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön