İş Bankası Kart Aidatı Kesiyor!

Merve S. |

İşte Üniversiteli kredi kartıma üyelik aidatı (20 TL) kesildi. Kartı alırken aidat alınmayacağı söylenmişti. Miktarın iade edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve S.
  02 Kasım
  14:25

  herhangi bir personel ile görüştürülmek yerine standart bir cevap maili aldım. sorunum çözülmedi.

 • Merve S.
  30 Ekim
  18:17

  Şikayetimde belirttiğim isteğime yanıt alamadım. Ben kart kullanım ücretini koyma sebebinizi öğrenmek istemiyorum. Almayacağını söylediğiniz bir ücreti neden aldığınız merak ediyorum. İstediğiniz kadar geçiştirin gerekirse hakem heyeti yoluyla paramı geri alacağım. Bu tutumunuz müşteri memnuniyetine gösterdiğiniz önemi çok güzel gözler önüne seriyor.

 • 30 Ekim
  15:56

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi