Yeşim D. Teşekkür Mesajı

bugün elime ulaşan kredi kartı extrem de 02.05.2014 tarihinde iş bankası tarafından kart aidatımın iade edildiğini gördüm. teşekkürler şikayetvar.com

İş Bankası Kart Aidatı Kesiyor.

Yeşim D. |

10 yıldan beri İş Bankası maxsimum kart kullanıcısıyım yıllardan beri hiç bir ay faturamı aksatmadım düzenli yatırdım aylık 1000-1500 tl arası ödeme yapıyoruz. Her sene kart aidatı adı altında haksız bir ücret alınıyor.

İadesini talep eden bir mail attım iade edemeyeceklerini söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım "talebinizi alıyoruz size döneceğiz" dediler dönme zahmetinde bile bulunmadılar. Kart aidatımın iadesini talep ediyorum, aksi halde hem ben hem eşim kartlarımızı iptal edeceğiz.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yeşim D.
  13 Mayıs
  10:54

  bugün elime ulaşan kredi kartı extrem de 02.05.2014 tarihinde iş bankası tarafından kart aidatımın iade edildiğini gördüm. teşekkürler şikayetvar.com

 • Yeşim D.
  09 Mayıs
  08:48

  bugün itibariyle banka halen tarafımla iletişime geçmemiştir. İş bankasının en kısa süresi bu demek ki

 • 29 Nisan
  17:05

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi