17 Eylül 2015

İş Bankası Kart Aidatı Kesintisi..

Müşteri numarası: 136***402. Kredi kartımdan yapılan kart aidatı kesintisi için çağrı merkezini aradığımda belirli bir miktar alışveriş yapmam gerektiğini o şekilde geri yatıma izin verileceği tarafıma söylendi. Daha önce H*** bankasından yapılan kesinti sonucunda aradığımda hemen kesilen tutar hesabıma geri yattı.
Haksız olduğuna inandığım kredi kartı yıllık üyelik ücreti olarak tahakkuk ettirilmiş bulunan 49 TL miktarın dönem borcumdan silinerek mağduriyetimin önlenmesi ve sonuçtan kısa zamanda bilgilendirilmem için ilgilerinizi ve gereğini dilerim.

Miray 78 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi17 Eylül 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön