26 Kasım 2014

İş Bankası Kart Aidatı Kesintisi.

Aktif olarak kullanmadığım herhangi bir borcu olmayan maximum kredi kartıma 45 TL kredi kartı aidat ücreti yansımıştır. Kendilerine şikayetimi anlattım fakat geri dönülmedi. Bu tarz bir sözleşme imzalamadığım halde bu ücretin iptali söz konusu olmazsa bankanızla tüm ilişiğimi keseceğim ve bütün yasal mercilere başvuracağım.

Merve 379 Okunma

Cevaplar

  • Merve 25 Aralık 2014

    Bankanın müşterisini bu şekilde mağdur etmesi nedeniyle iş bankasına ait tüm hesap ve kredi kartlarımı iptal ettirdim.

  • Merve 26 Kasım 2014

    İş Bankası olarak her zaman en kaliteli hizmeti ve en kazançlı alışveriş fırsatını sunmaya çalışmaktayız. Kredi kartı yıllık ücretlerini siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica eder, ücret iadesi talebinizi yerine GETİREMEDİĞİMİZİ bildirmek isteriz. Kartınızı kullanmaya devam etmenizi temenni eder, Bankamızı tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür ederiz.'' şekinde açıklama taraflarından gelmiştir. Ben de bundan sonra yasal süreci izleyeceğimi bildiririm!

  • İş Bankası Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön