İş Bankası Kart Aidatı Kesilmiş!

Turan Ş. |

Kredi kartımdan 49 lira kart aidatı kesilmiş, zaten limiti 500 lira 49 lira nedir? bu tutarın en kısa sürede iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turan Ş.
  17 Aralık
  11:04

  Kartımdan kesilen 49 liralık ücret iade edilmedi hiçbir bankayla bu sorunu yaşamadım sizinle de ilk defa yaşıyorum daha önceden iade edilmişti iş bankasıyla çalışmicam artık. Kredim var onu da başka bankaya transfer edeceğim.

 • 12 Aralık
  09:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi