İş Bankası Kart Aidatı İadesi Yapılmadı!

Kübra G. |

Kullanmış olduğum maksimum kredi kartımdan Aralık ayında kesilmiş olan kart aidatı adı altında 50 TL'nin iadesini istedim. Bunu yapılamayacağını söylediler. Kartımı kapattırıyorum. Böyle kesinti yapan ve iade etmeyen kredi kartlarını asla kullanmayın. Kart aidatı almayan bir çok banka kartı var. Diğer kredi kartlarına yönelinmesi nacizane tavsiyemdir. Bir daha çalışmayacağım bankalara adı yazılmıştır.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ocak
  09:22

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi