İş Bankası Kart Aidatı İadesi.

Atakan B. |

İş Bankası kullanmakta olduğum banka kartına kart aidatı uygulamış. Uygulanan tutarın kart üzerinden düşmesini yada puan olarak yansıtılmasını rica ederim. Yada bütün kartlarımı iptal ederim. İşinize nasıl geliyorsa. Öyle karar verin. Farkındaysanız bankanızı bile aramıyorum burası sizden daha güvenli ve kullanışlı bir platform. Müşteri hizmetlerinizi arayarak sizi telefonda çekemem o aidatları geri verin.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atakan B.
  03 Mart
  15:06

  Hala dönmediler.

 • Atakan B.
  21 Ekim
  12:46

  Hayatınız yalan hala dönmediniz.

 • Atakan B.
  09 Ekim
  17:33

  İş bankası geri dönüş yapmadı. Unuttu bizi

 • Atakan B.
  09 Aralık
  00:12

  iş bankası müşterilerini sağlamıyor

 • 18 Kasım
  09:11

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi