İş Bankası Kart Aidatı İadesi!

Nilay F. |

İş Bankası'nın İşte Üniversiteli kartını kullanıyorum. Daha 2 ay önce kart aidatı kestiniz iptal ettirdim. Şimdi yine kesilmiş. Bana öğrenci kartı ve aidat alınmayacağı söylenen karttan neden aidat alınıyor. Bu kartı kullanan hiçbir arkadaşımdan bu şekildi kesinti yapılmıyor. Üstelik her ay aidat mı iptal etmekle uğraşacağım. İade edilmeyecekse ve bu şekilde sürekli kesinti yapacaksınız kartımı kapattırmak istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mayıs
  10:25

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi