İş Bankası Kart Aidatı İademi İstiyorum!

Yavuz D. |

İş Bankası kredi kartı işletim ücreti olarak 54 TL ücret kesti müşteri hizmetlerini arayıp itiraz ettim fakat şubeye gitmem gerektiğini telefonla bu işlemin yapılamayacağı söylendi. Şubeden ise itirazınızı yazılı olarak merkezlerine iletmem gerektiğini söyleyen arkadaşa bunun yasal olmadığını söyledim. Kartımı kullandığım sürece bu ücreti ödemek zorunda olduğumu söylediler.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  09:33

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi