14 Mayıs 2013

İş Bankası Kart Aidatı İade Talebim Reddedildi!

İş Bankasının önce müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı üyelik aidatımın iadesini talep ettim. Aidatı geri iade yapmayacaklarına dair mail attılar. Kredi kartını verirken yıllık ücretinin olmayacağını söylüyorlar 500 liralık limiti olan bir kartın 40 lira kart aidatının olması da çok mantıksız bir durum.

Maaş hesabımın bu bankada olmasına rağmen İş Bankasının bana uygun bir banka olmadığını anlamış bulunuyorum. Aidatın geri iadesini talep ediyor geri iade yapılmadığı takdirde en kısa sürede borcumu bitirerek kartımı iptal edeceğim, İş Bankası üzerinden hiçbir eft havale ve kullanım gerçekleştirmeyeceğim ve bu konuda da yasal hakkımı kullanacağım.

Mehmet 41 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön