20 Mayıs 2014

İş Bankası Kart Aidatı Almış!

İş Bankası ekstre göndermediği için internet şubesi şifresi olmadığı için benim haberim olmadan bir önceki ödemiş olduğum 242.10 TL ekstrede benden 45 TL kart aidatı adı altında haksız yere 45 TL almış ben buna itiraz ediyorum geri iadesini istiyorum. Puan yüklenmesini istiyorum.

Mail adresime gelen ekstre o kadar küçük yazılarla yazılı ki dikkat edip bakmamıştım yeni gördüm. İş Bankası internet şubesinde bilgilerim gözüküyor sabah arandım. Kart aidatı ödediğimden daha yeni haberim oldu. İş Bankası ben senden şikayetçiyim!

Birol 184 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön