İş Bankası Kart Aidatı Alıyor.

Yusuf Ş. |

İlk görev yerim olan midyat ilçesinde İş Bankasın'dan maaş kartı ile birlikte kredi kartı almıştım. Şubeden kredi kartımdan yıllık aidat kesilmeyeceği söylendi. Daha sonra bankanın kurumla anlaşması bitmesinden dolayı kredi kartımı iptal ettirmek istedim. Banka görevlisi kart aidatının sonraki dönemlerde de kesilmeyeceğini anlaşmanın aynen devam edeceğini söyledi. Yalnız bu şekilde söylenmesine rağmen kartımdan 65 tl aidat kesildi. Kesilen paranın kartıma tekrar iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  14:09

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi