10 Şubat 2014

İş Bankası Kart Aidatı Alıyor.

İş Bankası kredi kartı kullanmaktayım. Aynı zamanda hesap kartı geldi hiç kullanmadan bankaya iade ettim. Kredi kartımın ekstrasını yatırırken yanlışlıkla kredi kartımın nakit hesabına yatırmışım hiç kullanmadığım halde 2 yıllık kullanım ücreti olan 100 tl hesabımdan kesilmiştir. Bu 100 tl'nin hesabıma geri yatırılmasını rica ettim. İlk olarak ret kararı aldım, daha sonra 2 dönem aidatını geri verdiklerini yazdılar . Neden 2. dönemi de vermiyorlar anlamadım. Açıkça yazıyorum hiç kullanmadığım açık olduğunu dahi bilmediğim bir hesaptan kullanım ücreti alıyorlar, ben bu haksız alınan paranın iadesini istiyorum. Ben bu haksızlığın peşini bırakmayacağım. Gerekirse hukuki yoldan arayacağım .

Zeki 72 Okunma

Cevaplar

  • Zeki11 Şubat 2014

    HEP AYNI SENARYO EN KISA SÜREDE BİLGİ VERİLİYOR YAZIYORLAR AMA HİÇ BİR SORUNA ÇARE OLMUYORLAR BEN BU BANKA KADAR DUYARSIZ BİR BANKAYLA ÇALIŞMADIN AMA BEN DAVAMIN PEŞİNİ BIRAKMAYAĞIM ÇÜNKÜ SONUNA KADAR HAKLIYIM.

  • İş Bankası Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön