İş Bankası Kart Aidatı Alıyor!

Murat Alper D. |

İş Bankası'nın bana verirken asla kart aidatı kesilmeyecek diye yanıltarak verdiği kredi kartından her yıl aralık ayında 500 lira limitli karta 50 lira kart ücreti ödüyorum. Üstelik müşteri hizmetlerini aradığımda 1 temmuzdan itibaren 25 tl kart ücreti kesilmeye başladı gibi tutarsız cevaplar alıyorum.

Neden 25 değilde farklı ücret kesildiğini sorduğumda cevap alamıyorum. Aldığınız bu kesinti yasal değil ve artık otomatik olarak gelen daha iyi hizmet için ücret kesmemiz gerek maillerini almak yerine dolandırmayı bırakıp paramın iadesini istiyorum aksi taktirde en kısa zamanda bankanızla ilişkimi keseeğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Alper D.
  07 Ocak
  12:07

  Az önce banka ile görüştüm tarafıma telefonla ulaşılmasını istediğim halde sadece mail atmışlar ve öğrenci olduğumu ibraz etmem gerektiğini söylediler diğer bankaların bu işi kendileri halledip iş bankasının bizden beklemesi şaşılacak bir durum bakalım öğrenciliğimi ibraz etmem durumunda paramı iade edeceklermi

 • Murat Alper D.
  07 Ocak
  11:48

  12 gün olmasına rağmen banka hala benimle iletişime geçmedi iş bankası benim için bitmiştir yakınlarımın ve benim çalışmayı bırakacağım bir banka

 • 25 Aralık
  17:27

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi