İş Bankası Kart Aidatı Alıyor!

Onur T. |

Yaklaşık olarak 2 yıldır kullandığım İş Bankası işte üniversiteli kredi kartımdan yıllık aidat kesilmeyeceği söylenmişti. İlk olarak ben banka kartı çıkarmak istedim sadece. Bu başvurumu yaparken size kredi kartı da verelim üyelik aidatı kesilmeyecek falan dediler, bende kabul ettim ve kart özetlerini incelediğimde 2 yılda her kasım ayında 20 TL kart aidatı alınmış. Bana bu kartı
aidatı yok diyerek pazarlayan İş Bankası'nın çekmiş olduğu aidatları ger ödemesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Kasım
  17:43

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi