İş Bankası Kart Aidatı Alıyor.

Onur A. |

İş Bankasına ait sonu 2108 ile biten İş'te üniversiteli kredi kartıma geçtiğimiz ay itibariyle kart ücreti alınmaya başlanmış. Tesadüfen kredi kartımın limit artırılmasıyla ilgili şikayet ederken öğrendim. İş Bankasına şikayet ettim fakat geri ödenmesi konusunda yardımcı olmayacaklarını belirttiler yazılı olarak. Konu hakkında yardımcı olmanızı rica ederim. Zaten 400 TL'lik öğrenci kredi kartı 43 TL kart aidatı almaya çalışıyorlar birde haber vermeden.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  13:56

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi