İş Bankası Kart Aidatı Alıyor.

Melih C. A. |

Maaş müşterisi olarak başladığımda kredi kartı önerildi ve kart aidatı olmadan kullanabileceğimi bildirilmesi üzerine, kredi kartını aldım. Düzenli olarak kullanmama rağmen hala kart ücreti talep ediliyor. Ben kart ücretinin talebini rica ettim olumsuz yanıt verdiler. Telefon ile tekrar görüştüm, bu sefer koşullarım uygun olmadığı için iade yapmadıkları bilgisi verildi. Kart ücretinin iadesini talep ediyorum. Kartı mı iptal etmek istemiyorum bu sebepten dolayı. Gereğinin yapılmasını rica ederim...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melih C. A.
  02 Ekim
  14:28

  Şikayetime herhangi bir yanıt bulunamadı.hiç bir çözüm sunulamadı.

 • 25 Eylül
  15:00

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi