İş Bankası Kart Aidatı Alıyor.

Kadir Y. |

İş Bankası'na maaş hesabımı açtırdığımda ben istemeden kredi kartı göndermişlerdi.Maaş müşterimiz olduğunuz için kartınıza aidat ödemeyeceksiniz demişlerdi. 2.buçuk yıl kadar ödemedim ancak iş yerimi değiştirince maaş hesabımda başka bankaya geçti. Bu nedenle bu ay ki ekstrem de kart aidatı gördüm.Sıkıntım şu ki istemediğim halde adıma düzenlenip gönderilen kredi kartına maaş hesabım kapandığı için neden aidat ödemek zorunda bırakılıyorum? Devamlı olarak kullandığım ve düzenli olarak ödemelerini gerçekleştirdiğim İş Bankası'na ait kart için banka aidat konusunda ısrarlı davranırsa kartımı kapattırıp maaş hesabımı aldığım bankadan aidatsız bir kredi kartı çıkarttırmam gerekecek.

Etiketler :

Kredi Kart Habersiz Kart Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  15:33

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi