İş Bankası Kart Aidatı Alınması!

Nurullah B. |

İş Bankası hesabım ve bu hesaba bağlı olarak iki adet kredi kartım bulunmakta olup işletim ücreti kesilmemesi için ana hesap da otomatik ödeme talimatlarım bulunmak da olup şuana kadar olan kesintileri iade edilmekte idi şimdi ise olmayan yasal haklarını yasal hakkımız diye işletim ücreti talep edilmektedir aylık ekstreme yansıtılan 50 tl işletim bedelinin iadesini en kısa zaman da yapmanızı arz ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  09:31

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi