İş Bankası Kart Aidatı Alınıyor!

Mehmet A. |

Ben üniversite öğrencisiyim İş Bankası'nın İş'te Üniversiteli adlı kartı var. Ama benden yıllık kart aidatı alınmayacağı söylenmişti 01.01.2013 ayında 15 TL kart aidatı alındı ve Muğla/Ortaca şubesinden bu konuda dilekçe yazıp gönderdim onlarda SAMSUN/Atakum şubesine faxladılar ama bu konuda bana bir dönüş yapılmadı yada bu ücret borcumdan düşülmemiştir.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  12 Temmuz
  08:33

  Ne aradilar ne sordular !!!

 • Mehmet A.
  21 Haziran
  09:40

  İş bankasına yaptığım şikayet sonucunda bana şöyle geri dönüş yaptılar`Sen 3 ay boyunca toplam 750 tl lik alisveris yap sana 20 tl verelim eger 750 tl lik alisveris yapamazsan 20 tl yi hesap ozetine -20 olarak gosterelim`karti alirken boyle anlasmamislardi. Zaten ben öğrenci olduğum için 3 ay boyunca 750 Tl harcamıyacağımı tahmin ettikleri için böyle bir öneri sundular. Yani ben parami istiyorum!!!

 • Mehmet A.
  18 Haziran
  10:18

  Ben üniversite öğrencisiyim İş Bankası'nın İş'te Üniversiteli adlı kartı var. Ama benden yıllık kart aidatı alınmayacağı söylenmişti 01. 01. 2013 ayında 15 TL kart aidatı alındı ve Muğla/Ortaca şubesinden bu konuda dilekçe yazıp gönderdim onlarda SAMSUN/Atakum şubesine faxladılar ama bu konuda bana bir dönüş yapılmadı yada bu ücret borcumdan düşülmemiştir.

  Bu sikayetime soyle geri donduler
  `Sen 3 ay boyunca toplam 750 tl lik alisveris yap sana 20 tl verelim eger 750 tl lik alisveris yapamazsan 20 tl yi hesap ozetine -20 olarak gosterrelim`karti alirken boyle anlasmamislardi. Ben parami istiyorum!!!

 • Mehmet A.
  18 Haziran
  07:33

  aradilar dediklerki`sen 3 ay boyunca 750 tl alisveris yap parani verelim eger yapamazsan senin hesap ozetine borc olarak o parayi gosterelim` ne kadar sacma bir oneri ustelik ben ogrenciyim benden birde bu paranin alinmayacagi soylendi nekadar yazik.

 • 14 Haziran
  15:18

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi