14 Haziran 2013

İş Bankası Kart Aidatı Alınıyor!

Ben üniversite öğrencisiyim İş Bankası'nın İş'te Üniversiteli adlı kartı var. Ama benden yıllık kart aidatı alınmayacağı söylenmişti 01.01.2013 ayında 15 TL kart aidatı alındı ve Muğla/Ortaca şubesinden bu konuda dilekçe yazıp gönderdim onlarda SAMSUN/Atakum şubesine faxladılar ama bu konuda bana bir dönüş yapılmadı yada bu ücret borcumdan düşülmemiştir.

Mehmet 28 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 12 Temmuz 2013

  Ne aradilar ne sordular !!!

 • Mehmet 21 Haziran 2013

  İş bankasına yaptığım şikayet sonucunda bana şöyle geri dönüş yaptılar`Sen 3 ay boyunca toplam 750 tl lik alisveris yap sana 20 tl verelim eger 750 tl lik alisveris yapamazsan 20 tl yi hesap ozetine -20 olarak gosterelim`karti alirken boyle anlasmamislardi. Zaten ben öğrenci olduğum için 3 ay boyunca 750 Tl harcamıyacağımı tahmin ettikleri için böyle bir öneri sundular. Yani ben parami istiyorum!!!

 • Mehmet 18 Haziran 2013

  Ben üniversite öğrencisiyim İş Bankası'nın İş'te Üniversiteli adlı kartı var. Ama benden yıllık kart aidatı alınmayacağı söylenmişti 01. 01. 2013 ayında 15 TL kart aidatı alındı ve Muğla/Ortaca şubesinden bu konuda dilekçe yazıp gönderdim onlarda SAMSUN/Atakum şubesine faxladılar ama bu konuda bana bir dönüş yapılmadı yada bu ücret borcumdan düşülmemiştir. Bu sikayetime soyle geri donduler `Sen 3 ay boyunca toplam 750 tl lik alisveris yap sana 20 tl verelim eger 750 tl lik alisveris yapamazsan 20 tl yi hesap ozetine -20 olarak gosterrelim`karti alirken boyle anlasmamislardi. Ben parami istiyorum!!!

 • Mehmet 18 Haziran 2013

  aradilar dediklerki`sen 3 ay boyunca 750 tl alisveris yap parani verelim eger yapamazsan senin hesap ozetine borc olarak o parayi gosterelim` ne kadar sacma bir oneri ustelik ben ogrenciyim benden birde bu paranin alinmayacagi soylendi nekadar yazik.

 • İş Bankası Temsilcisi14 Haziran 2013

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön