Orkun E. Teşekkür Mesajı

Sorunum çözüldü.

İş Bankası Kart Aidatı Aldı!

Orkun E. |

27.12.2013 tarihinde İş Bankası Atm kartıma baktığımda 2013 2. dönem kart aidatı adı altında banka kartımdan 50 TL çekmiş olduklarını gördüm. 2013'ün ilk döneminin kart aidatını öğrenci olmadığımdan mütevellit aldılar. 2. dönemi ise öğrenci olduğumdan dolayı 50 TL'sini tekrar hesabıma yatırdılar ve kartımı öğrenci olarak tanımladıklarını ve bundan sonra aidat vesaire adı altında para almayacaklarını söylediler.

Lakin 25.12.2013 tarihinde banka hesabıma baktığımda yine 50 TL para aldıklarını gördüm. Bu paranın tekrar hesabıma yatırılmasını istiyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orkun E.
  19 Temmuz
  23:05

  Sorunumuz çözüldü

 • Orkun E.
  19 Temmuz
  23:05

  Sorunum çözüldü.

 • 27 Aralık
  16:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi