19 Ekim 2016

İş Bankası Kart Aidatı Aldı!

Yaklaşık uzun zamandır bu kartı kullanıyorum ve her ayda düzenli olarak borcumu ödüyorum. Ama her yıl kart aidatı alıyorlar ve gerçekten yüksek bir meblağ.

Ferhat 147 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat23 Ekim 2016

    Hala bu konuda geri dönüş yapılmadı ve uzun yollardır bu kartı kullanmama rağmen benden kart ücreti alınıyor ve bu konu beni çok rahatsız etmekte bu ay borcumu ödeyip hemen kartı kapatacağım ve diğer bankalara yönelicem.

  • İş Bankası Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön