20 Mart 2013

İş Bankası Kart Aidatı Aldı!

İş Bankasına ait kredi kartım var zaten kredi kartını kullanarak bankaya bir katkı sağlıyoruz ancak birde kredi kartı aidatı var müşteri hizmetlerini aradım şikayet oluşturalım dendi olumsuz çıkarsa ödemek zorundasınız evet ödemek zorundaymışım.

Bankadan sesli geri dönüş bile yok mail geldi kısaca ödemek zorundasınız umarım bankadan müşteri memnuniyetini sağlayacak bir cevap gelir buraya da yazdıktan sonra İş Bankası müşteri memnuniyeti önemli olduğunu düşünüyorum umarım yanılmıyorumdur .umarım.

Furkan 47 Okunma

Cevaplar

  • Furkan20 Mart 2013

    kısaca ödemek zorundasınız diye cevap vermişler

  • İş Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön