İş Bankası Kart Aidatı Aidatı Kesti.

Ozan D. |

İş Bankası işte üniversite adı altında öğrenci kartı ve aidatsız olarak verilen kartımdan yıllık kredi kartı kullanım bedeli kesilmektedir. Şimdiye kadar bu aidat ve faiz adı altında yansıtılan ücretlerin hesaplanıp tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozan D.
  06 Şubat
  00:46

  Tabi ki ödeme yapılmadı ve kılıfına uydurmaya çalışıldı.

  Sayın Taha Ozan Durmuş,2006 yılında yürürlüğe giren 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu'nun sözleşme değişikliklerine ilişkin 25. maddesinde, sözleşmede yapılacak değişikliklerin kart hamiline bildirilmesi gereği ve bildirimin yapıldığı döneme ilişkin son ödeme tarihinden sonra kartın kullanılmaya devam olunması halinde, sözleşmede meydana gelen değişikliklerin kabul edilmiş sayılacağı belirtilmektedir. Bu kapsamda, tüm İş'te Üniversiteli kart hamillerine 20 Mayıs- 20 Haziran tarihleri arasında bildirim yapılmış ve 01 Temmuz 2012 tarihinden itibaren ücret yansıtılmasına başlanmıştır. İş Bankası olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti ve en kazançlı alışveriş fırsatını sunmaya çalışmaktayız. Kredi kartı yıllık ücretlerini siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica eder, son yapılan incelemelerimiz sonucunda da ücret iadesi talebinizin yerine getirilemediğini belirtmek isteriz. Öte yandan, bankamız ürün portföyünde Maximum Aidatsız Kart bulunmakta olup söz konusu ürünümüzün özellikleri ekte yer almaktadır. Maximum Aidatsız Karta SMS ile veya Şubelerimizden başvurarak aidat ödemeden kredi kartı sahibi olabileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, tÜRKİYE İş Bankası a. Ş
  bireysel kredi ve kart operasyonları bölümü
  Müşteri İlişkileri Grubu

 • 02 Şubat
  13:22

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi