İş Bankası Kart Aidatı!

Nebiye K. |

İş bankası kredi kartımdan öğrenci hesabı olmasına rağmen 20 tl kart aidatı kesildi,müşteri hizmetlerini aradığımda ücretin kesinlikle geri ödenmeyeceğini söylendi. Bu aidatların yasal olmadığını özellikle öğrenci hesaplarından hiçbir şekilde aidat kesilmediğini biliyoruz,zaten kart çıkarma işlemi yaparken kesinlikle aidat alınmayacağı söyleniyor. Kesilen tutarın geri ödenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  15:29

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi