İş Bankası Kart Aidatı!

Zeynep K. |

Geçtiğimiz ayın 14'ünde kartımdan 40 TL kart aidatı kesmişsiniz, hem de yasal olmamasına rağmen.Kendi internet sitenizden şikayetimi iletmeme karşın hiç bir cevap alamadım. İş Bankası ile olan sorunlarımı halletmek için herkesin göreceği platformlarda paylaşmam mı gerekiyor? Danıştay kesilemeyeceğine dair karar verdi, ancak hala kart aidatı keserek ne yapmaya çalışıyorsunuz? En kısa zamanda kartımı iptal ettireceğim, çevremdekilere de iptal etmelerini telkin edeceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep K.
  06 Kasım
  11:19

  Hayatımda böyle bir uygulamayla karşılaşmadım, isterseniz kartınızı kapattırın iade edilmeyecektir ne demek? Danıştayın resmi kararı var, kart aidatı kesilmeyecektir diye, İş Bankası kendini devletten ve devletin yargı kurumlarından daha mı büyük görüyor ki böyle bir uygulama yapma hakkı bulabiliyor? Hem tehdit eder gibi 1500 tl harcama yapın, kesmeyelim ne demek? Derhal kart aidatının iadesini istiyorum, sonrasında da kartımı kapattıracağım...

 • 05 Kasım
  17:36

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi