12 Ekim 2016

İş Bankası Kart Aidatı!

İş Bankası'nın İşte Üniversiteli aidatsız kartını kullanmakta iken kart zamanla deforme oldu ve bankadan yeni kart talebi yaptım kartım iptal edildi ve 1 hafta yeni işte üniversiteli kartım geldi fakat yeni gelen kartım aidatlı imiş ve ben bunu aidat ücreti ekstrede gözükünce fark ettim. Ben kullandığım kartın aynısını istedim kartım aidatsız olduğu için yeni gönderilen kartımın aidatsız olması lazımdı fakat aidatlı ve müşteri temsilcileri önceki kartınızı göremiyoruz aidatsız mı bilmiyoruz diyorlar ve pek yardımcı olmuyorlar aidat ücretinin geri talebini talep ediyorum ve bu konuya dikkat etmeniz için rica ediyorum.

Musa 192 Okunma

Cevaplar

  • Musa13 Ekim 2016

    İş bankasının işte üniversiteli aidatsız kredi kartını kullanmakta iken kart zamanla deforme oldu ve bankadan yeni kart talebi yaptım. Kartım iptal edildi ve 1 hafta sonra yeni işte üniversiteli kartım geldi. Fakat yeni gelen kartım aidatlı imiş ve ben bunu aidat ücreti ekstrede gözükünce fark ettim. Ben kullandığım kartın aynısını talep ettim ve kartım aidatsız olduğu için yeni gönderilen kartın da aidatsız olması lazımdı. Fakat aidatlı. Müşteri temsilcileri önceki kartınızı göremiyoruz aidatsız mı bilmiyoruz diyorlar ve pek yardımcı olmuyorlar. Aidat ücretinin geri iadesini talep ediyorum ve bu konuya dikkat etmenizi rica ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön