İş Bankası Kart Aidatı!

Burak M. |

Takip etmekten yoruldum, sürekli haksız bir şekilde yıllık aidat kesiliyor. Yine Aralık ayında 100 TL kesilmiş.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak M.
  11 Ocak
  12:34

  Geçtiğimiz ay 100 TL olarak kesilen kart aidatı geri iade edilmedi, iade edilmez ise kredi kartımı en kısa sürede iptal edip başka bir bankaya geçmeyi düşünüyorum.

  Bankadan gelen mailden sonra 100 TL'nin iade edileceğini düşünmüştüm, ama olmadı:

  Sayın Burak Mergen,

  bu e-posta Şikayetvar.com sitesi aracılığı ile iletmiş olduğunuz mesaja istinaden gönderildi.

  Öncelikle alışverişlerinizde Bankamız İş'te Üniversiteli kredi kartını kullandığınız için teşekkür ederiz. İş Bankası olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurduğumuzdan, kredi kartınıza yansımış olan ücretin, bu seneye özel olarak iptal edilmesinin uygun bulunduğunu belirtmek isteriz.

 • 07 Ocak
  09:05

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi